TSplus – התוכנה הטובה ביותר לתוכנת Citrix / TSE / Desktop Desktop Remote (RDS)

TSplus הינה החלופה המשתלמת ביותר והקלה ביותר לשימוש ל-Windows Remote Desktop services (RDS) ול-Citrix.

משתמשי מכשירים ניידים יכולים להפעיל יישומים או להריץ שולחן עבודה מרוחק מכל מכשיר (iPhone, IPAD, Galaxy, MAC…). TSplus מאפשר להריץ יישומים ישנים בתוך דפדפן האינטרנט מבלי להצטרך לכתוב אותם מחדש לכל מכשיר ספציפי.

עם HTML5, TSplus מספק את הפתרון האולטימטיבי לחוויות שימוש אחרות רבות ב-Windows.

דמיין את הפוטנציאל למחשוב ענן: משתמשים יכולים לחלוק ביניהם יישומים ונתונים עם אחרים ברחבי העולם, פשוט בחיבור למחשביהם הביתיים תוך שימוש ב-Firefox או ב-Safari. TSplus הוא ממש פלטפורמת תקשורת חדשה.

עם גישה חלקה וקלה ליישומי ה-Windows שלך, תוכל לשתף את הנתונים שלך ואת זרימת העסקים שלך עם אנשים בצוות שלך – ללא כל מגבלה.

עבודה ניידת הייתה בעבר חלום מתחום המדע הבדיוני. אך גם האינטרנט היה בעבר אף הוא בגדר חלום, וכך גם היו מחשבים, טבלטים, וטלפונים חכמים.

העתיד מגיע ויש לנו הזדמנות לבנות אותו ביחד. אני משתוקק להתחיל כבר לעבוד – יחד עם מלוא הצוות של TSplus – על הבאת העתיד הזה לעולם, ופתיחת עולמות חדשים בעבור כולנו.

TSplus היא חברה בבעלות פרטית. TSplus International s.r.o רשומה ומשרדיה המרכזיים מצויים בפראג, הרפובליקה הצ'כית.

לחברה יש משרדים מקומיים הממוקמים בארה"ב, במקסיקו (אזור אמריקה הלטינית), בגרמניה (אזור מרכז אירופה), באיטליה (אזור דרום אירופה), בפולין (אזור מזרח אירופה), בצרפת (אזור מערב אירופה), בסרי לנקה (אזור הודו), במלזיה (אזור דרום אסיה) ובטאיוון (אזור מזרח אסיה).

כל אזור מוחזק בבעלות פרטית של המנהל האזורי שלו והוא פועל כיחידה עסקית עם מרכז רווחים משלו. החברה כולה בנויה כאשכול בכדי להשיג את יעדיה העסקיים של החברה.

צוות הפיתוח של TSplus ממוקם בפריז, צרפת, ובסוצ'י, רוסיה. פעולות המכירה העולמיות שלו מנוהלות מארה"ב.

הרשת הבין-לאומית של 1000משווקים, VARs ושותפי OEM תורמת לחוזק ולגידול בפדיון החברה. בכל מדינה מרכזית, מפיץ-מפתח אחד אחראי לטריטוריה והוא מצוי בתקשורת סדירה עם מנהל האזור.

כמה מפיצים מקדמים גרסאות ממותגות-מחדש של TSplus בכדי להימנע מקונפליקטים בין ערוצי הפצה. הגידול בפדיון האורגני של החברה ב-3 השנים האחרונות עלה על 50% בשנה.

בסוף שנת 2015, החברה הייתה גאה לעלות מעבר ל-400,000 לקוחות המשתמשים ב- TSplus.

לחברה יש לקוחות ומשווקים במעל ל-120 מדינות. כמה תאגידים גדולים כמו למשל Auchan Group או Siemens מחזיקים במאות רישיונות.

אנו מכסים גם את מרבית פלחי השוק. הלקוחות של TSplus הינם חברות בגודל קטן ובינוני עם 1-4 מערכות המוקמות ברשת שלהם בכדי לטפל ב-3 עד 200 משתמשים בו-זמניים.

מדיניות פרטיות

במקרה של- TSplus יש מידע אישי כלשהו, הוא יעובד ויאוכסן במערכות האדמיניסטרציה של TSplus.

מטרת אכסון ועיבוד המידע האישי שלך מוגבלות לפעולות אדמיניסטרטיביות הנובעות ממכירת מוצרים, כנדרש בידי כללי המס או החוק הבין-לאומי בכלליות.

מטרה נוספת של אכסון ועיבוד המידע האישי שלך בידי TSplus היא התמיכה שלנו. כתוצאה מהתמיכה שלנו ייתכן ונחזיק בכתובת הדוא"ל שלך, בשמך, במספר הטלפון שלך וכו'.

במקרה שיש ברשותנו מידע אישי כלשהו, השימוש במידע האישי שלך מוגבל להענקת תמיכה לך לגבי תוכנות ה- TSplus כמו מענה בדוא"ל לבקשת התמיכה שלך.

TSplus אינו מעביר מידע אישי לצדדים אחרים, אלא אם כן העברה זו נדרשת חוקית ומחויבת בחוק.